+420 603 580 323 tiskarna@prvnidobra.cz
Vyberte stránku

Digitální tisk

Digitální tisk se hodí zejména těm, kteří potřebují tiskoviny v menších nákladech. Odpadá zde složitá a drahá předtisková příprava, tudíž se dá docílit nízká cena při tisku i jedné jediné kopie a vysoké flexibility a také vysoké kvality.

Hodí se například na: fotografie, vizitky, letáky, plakáty, samolepící etikety, kalendáře s vlastní tématikou, svatební oznámení, brožury v malých nákladech, různé školní práce, kontrolní náhledy tiskovin připravovaných pro ofsetový tisk tisk, atd.

Tisk se provádí až do formátu 330x650mm. černobíle i plnobarevně, jednostranně i oboustranně na medium až do gramáže 350g.

Ofsetový tisk

Nabízíme kvalitní plnobarevný ofsetový tisk do max. formátu 650 x 480 mm, na pestrý sortiment papíru (včetně samolepek) podle Vašeho výběru v gramáži od 60g do 350g/m2.

Tento druh tisku se hodí zejména těm, kteří potřebují tiskoviny ve vyšších nákladech.

Samopropisující formuláře.

Tisk samopropisujících formulářů. Formuláře mohou být číslované, perforované. Tisk černobílý i barevný.

Grafické studio

Zpracujeme Vaše předtisková data z dodaných podkladů.. Špatně zpracovaná tisková data opravíme a převedeme do tiskového PDF. Kompletně přípravíme Vaše data včetně digitalizace předloh. Obrazové materiály můžeme naskenovat, či nabídnout z jiných volných dostupných zdrojů jako vlastní clip arty, nebo volné na internetu atd.

Pokud nemáte vlastní návrh, připraví Vám ho naši grafici. Provedeme náhledový tisk jako kontrolu před finálním tiskem.

Předlohy pro vytvoření grafického návrhu přijímáme jak v podobě elektronické, jakéhokoli formátu, tak i fyzické (rukopisy, fotografie, malby apod).

Dokončovací práce

Vazba V1, V2, V3, kroužková vazba twin-wire, výsek, laminování, perforace, bigování, strojové a ruční kompletace, kompletace vzorků.

Doplňkové služby

Specializace na číslování (digitálně i knihtiskem), personalizovaný tisk, čárové i QR kódy, direct mailing, rozvoz zakázek.